Nejdříve vyberte vanu nebo
masážní systém
Objednávka celkem: 0 Kč

Typy hydromasážních systémů

JAKÉ MASÁŽNÍ SYSTÉMY EXISTUJÍ ?

 

Ve vanách označovaných dnes obecně slovem hydromasážní se používají dva základní masážní systémy: HYDROMASÁŽ a PERLIČKA. Ideální masáže ve vaně lze dosáhnout kombinací obou těchto systémů.

 
HYDROMASÁŽ - "masážní účinky"

 

Účinky hydromasážního systému každý ocení především při regeneraci fyzických sil po sportovním výkonu, fyzické práci a také při rehabilitaci po zranění či při revmatických potížích. Dochází zde k masáži svalových partií, k prokrvení svalů a tkání a tlak vodních paprsků působí i na mnoho reflexních bodů chodidel a dlaní. Důležitá je samozřejmě masáž působící v oblasti zad, jejíž účinnost lze navíc umocnit novým „Zádovým ventilem“, kterým lze přepnout veškerý proud hydromasáže pouze do zádových trysek. 

Úspěch hydromasážních systémů Sanjet spočívá v optimálním množství trysek, v jejich správném rozmístění na stěnách vany a v dostatečné intenzitě proudu vody a vzduchu. K regulaci intenzity masáže a množství nasávaného vzduchu slouží vzduchové regulátory, pouze u digitálního ovládání se regulace provádí elektronicky.

 
PERLIČKA - "relaxační účinky"

 

Za použití nových extra nízkých trysek „Perlička Flat“ tento relaxační systém podporuje činnost lymfatické soustavy, způsobuje celkové uvolnění a navozuje psychickou pohodu. Působí na povrchové tkáně těla jemným masírováním prostřednictvím milionů bublinek ohřátého vzduchu, který vychází z trysek ve dně vany. Intenzitu proudění vzduchu lze regulovat pouze elektronicky, nedoporučuje se proto použití pneumatického ovládání.