Nejdříve vyberte vanu nebo
masážní systém
Objednávka celkem: 0 Kč

MAGIC SYSTEM

Je nadčasový relaxační systém s vysokou účinností, přinášející naprosto nový masážní „Šampáňo“ efekt, který vyvinul světový výrobce hydromasážních systémů Koller.

 
Jedinečnost systému spočívá v použití speciálních (patentově chráněných) MAGIC trysek s mnoha jemnými otvory, kterými do vany proudí samostatně vzduch a samostatně voda ve formě tenkých paprsků. K jejich smíchání dochází až po opuštění trysky, čímž vzniká masážní pole ve tvaru trychtýře, které působí na větší plochu těla, než je tomu u běžných masážních trysek. Trysky jsou umístěny na dně vany v počtu 8 kusů.

 

 

 

Dosud žádný masážní systém neumožňoval to, co konstrukce MAGIC trysky, která může fungovat jako:

 1. vodní - obdoba Hydromasáže, ale ze dna vany. Ovládá se dvoucestným ventilem, umístěným na okraji vany, kterým je proud vody z čerpadla regulován mezi Hydromasážními a MAGIC tryskami.                             

2. vzduchová - jako Perlička, ale se spoustou jemných vzduchových paprsků. Spouští se stejně jako Perlička elektronikou (s pulsací, plynulou regulací a vysoušením potrubí).

 

3. MAGIC - jde o kombinaci vodní a vzduchové masáže, kde se ve vaně mísí tenké proudy vody s miliony drobných bublinek vzduchu (velmi zajímavý efekt v kombinaci s chromoterapií!) a dochází tak k vytvoření vynikajícího masážního účinku, který působí velmi intenzivně na povrchovou tkáň těla a má výrazný vliv na činnost lymfatického systému, na prokrvení svalů a krevní tlak.

Požitek z relaxační masáže umocňuje spuštění MAGIC systému v kombinaci s hydromasážními tryskami ve stěnách vany.