Nejdříve vyberte vanu nebo
masážní systém
Objednávka celkem: 0 Kč

O společnosti

Představení  společnosti  SANJET s.r.o.

 

Výrobní a obchodní společnost SANJET s.r.o. byla založena v r. 2000. Na českém trhu se však prosazovala již od roku 1997 pod názvem SANTECH. Společnost sídlí ve Zruči nad Sázavou a odtud zaváží svými výrobky celou síť značkových prodejen po celém území České republiky.

 

 

Firma SANJET s.r.o. se zprvu zabývala pouze velkoobchodním prodejem akrylátových van a výrobou van hydromasážních, které si rychle získávaly přízeň na domácím trhu. Postupně se rozšiřoval sortiment nejen o mnoho dalších typů van domácích i zahraničních výrobců, kterých dnes nabízí na 220 druhů, ale i o výrobu a prodej dalších produktů jako jsou masážní a parní boxy, sprchové panely, sprchové systémy atd. Jádrem výrobního programu však nadále zůstává osazování akrylátových van hydromasážními systémy  řady STANDARD a KOMFORT.

 

 

Díky tomu, že SANJET s.r.o. má k dispozici skladem přibližně tři čtvrtiny všech druhů van českých výrobců, dokáže reagovat velmi pružně a umí splnit přání zákazníka nejen přesně podle jeho představ, ale i v mimořádně krátkých termínech. Díky těmto přednostem a především kvalitě a funkčnosti, mj. i díky použití značkových komponentů od renomovaných firem (např. KOLLER) se výrobky firmy SANJET s.r.o. těší na trhu velké oblibě. Samozřejmostí je zajištění velmi dobře fungujícího záručního i pozáručního servisu.

 

 

zpět